Sziasztok,
Szeretnénk megköszönni a szezonbeli munkátokat, reméljük sok pozitív energiát hoztatok haza magatokkal, a jelenlegi nem könnyű helyzetben.


A vendégelégedettség mellett fontos számunkra, hogy a nálunk dolgozók is elégedettek legyenek, ezért kérünk titeket, hogy őszinte válaszokkal töltsétek ki az alábbi kérdőívet (megteheted anonim módon is). Előre is köszönjük,ha szántok rá pár percet! :)