.

Nézőpontok a fejlesztésben – Szülők, pedagógusok, gyógypedagógusok és segitők tapasztalatai

Kedves Kitöltő!

Ez a kérdőív szülők, pedagógusok, gyógypedagógusok és segítők (pl. dajkák, pedagógiai asszisztensek) tapasztalatait, véleményét szeretné összegyűjteni a gyermekek fejlesztésével, oktatásával, támogatásával kapcsolatban. A kérdések tegező módban vannak feltéve, hogy könnyebb legyen a kommunikáció. Köszönöm, hogy kitöltöd és segítesz!




Biztosított
1

1. Mi a státuszod?

Több választ is megjelölhetsz
2

2. (Ha pedagógus/gyógypedagógus/segitő vagy) Hol dolgozol?

Több választ is megjelölhetsz
3

3. (Ha pedagógus/gyógypedagógus/segitő vagy) Mióta dolgozol a szakmában?

4

4. (Ha szülő vagy) Hány gyermeked érintett speciális nevelési igényben?

Válasszon egy választ
5

5. (Ha szülő vagy) Mi a legnagyobb nehézséged a gyermeked ellátásában / fejlesztésében?

6

6. Miben látod a legnagyobb hiányosságokat a jelenlegi rendszerben? (mindenkinek)

Válasszon egy vagy több választ
7

7. Mit várnál el a másik féltől? (mindenkinek)

Válasszon egy vagy több választ
8

8. Mi az, ami szerinted jól működik? (mindenkinek)

9

9. Van-e javaslatod, hogyan lehetne javítani az együttműködést? (mindenkinek)