Jó reggelt! Nem szeretnénk titeket hétvégén zaklatni, de összeállítottunk egy kis kérdőívet.Lassan eltelik 1 hónap, hogy otthon tanultok(tanulunk) és kíváncsiak vagyunk, hogy mi a véleményetek(a gyerekeknek is) az elmúlt időszakról.Kérünk titeket, hogy szánjatok rá pár percet, hogy mi is változtassunk, ha szükség van rá.Kellemes hétvégét, jó pihenést mindenkinek!☀️😊