.

Otthon tanulás

Jó reggelt! Nem szeretnénk titeket hétvégén zaklatni, de összeállítottunk egy kis kérdőívet.Lassan eltelik 1 hónap, hogy otthon tanultok(tanulunk) és kíváncsiak vagyunk, hogy mi a véleményetek(a gyerekeknek is) az elmúlt időszakról.Kérünk titeket, hogy szánjatok rá pár percet, hogy mi is változtassunk, ha szükség van rá.Kellemes hétvégét, jó pihenést mindenkinek!☀️😊

Biztosított
1

Milyennek találjátok a feladatokat?

Válasszon egy választ
2

Milyen a feladatok mennyisége?

Válasszon egy választ
3

Érthetőek a feladatok?

Válasszon egy választ
4

Változatosak a feladatok?

Válasszon egy választ
5

Mennyire jelent problémát a gyerekeket rávenni a tanulásra?

Válasszon egy választ
6

Kialakult a napirend?

Válasszon egy választ
7

Mennyire önállóak?

Válasszon egy választ
8

Önök, szülők, hogy bírják?

Válasszon egy választ
9

Van-e bármi, amit javasolnának, vagy van-e olyan tapasztalatuk, amit megosztanának velünk?