Acest sondaj anonim are ca scop cercetarea percepției studenților din Universitatea de Vest din Timișoara, cu privire la această schimbare majoră din sistemul educațional. Ne confruntăm cu mediul online de mai bine de opt luni și, mai mult sau mai puțin pregătiți, vrem să vedem cum s-a resimțit acest proces pentru categoria vizată când vine vorba de centrarea învățământului.
Oferind steluțe pentru fiecare întrebare, evaluezi experiența ta în acest sens.
Scara de notare este: deloc satisfăcut, foarte puțin satisfăcut, nici satisfăcut/nesatisfăcut, aproape complet satisfăcut, complet satifăcut, cu steluțe de la 1 la 5.