.

BD Csapatépítő 2021 - DÁTUM


Sziasztok!

Köszi a múltkori kitöltéseket!

Nagyjából ugyanannyi szavazat érkezett minden programra, úgyhogy Ákos döntött és Speedboatozni megyünk. 🎉🚤

Eszem-iszom terén szinte mindenki a közös sütögetést/bográcsozást választotta a Budapest Gardenben, de mivel a hajónk a Kopaszi-gátról fog indulni és oda is ér vissza, így a környéken keresünk valami hasonló helyet.

Még a dátumot kell eldöntenünk, hogy minél hamarabb lefoglalhassam a hajónkat, így kérlek szavazzatok most is!

Minden opciót munkanapra időzítettünk, ha minden igaz ebben a időszakban senki nem lesz szabin jelen állás szerint, úgyhogy remélhetőleg találunk egy mindenki számára megfelelő napot.

Úgy készüljetek, hogy délután 3 körül indul majd a program és várhatóan szükség lesz váltó ruhára! 😁

Pacsii!✋🏼

Biztosított
1

Mikor legyen a csapatépítő? (Kérlek jelölj be minden választ, ami szóba jöhet, hogy biztosan legyen egy nap, ami mindenkinek alkalmas!)

Válasszon egy vagy több választ
2

Van olyan dátum a 4 közül, amikor biztosan nem tudsz eljönni? (Ha van ilyen, kérlek írd le a dátumot/dátumokat és a neved!)