Sziasztok!
Köszi a múltkori kitöltéseket!
Nagyjából ugyanannyi szavazat érkezett minden programra, úgyhogy Ákos döntött és Speedboatozni megyünk. 🎉🚤
Eszem-iszom terén szinte mindenki a közös sütögetést/bográcsozást választotta a Budapest Gardenben, de mivel a hajónk a Kopaszi-gátról fog indulni és oda is ér vissza, így a környéken keresünk valami hasonló helyet.
Még a dátumot kell eldöntenünk, hogy minél hamarabb lefoglalhassam a hajónkat, így kérlek szavazzatok most is!
Minden opciót munkanapra időzítettünk, ha minden igaz ebben a időszakban senki nem lesz szabin jelen állás szerint, úgyhogy remélhetőleg találunk egy mindenki számára megfelelő napot.
Úgy készüljetek, hogy délután 3 körül indul majd a program és várhatóan szükség lesz váltó ruhára! 😁
Pacsii!✋🏼