Sziasztok,
Kérlek szánjatok néhány percet az időtökből az alábbi kérdőív kitöltésére, annak érdekében, hogy a D1-es épület korábban konditeremre megszavazott helyiségének kihasználtsága a legjobb legyen.
Az indulsához első körben heti 2 alkalommal funkcionális edzésen vehettek részt. Mivel korlátos a létszám ezért szavazattok, hogy melyik időpontban vennétek részt az edzésen, hogy felmérjük van-e igény a szolgáltatásra.
Kedd 07.00-8.00 / 8.00-9.00 és Csütörtök 07.00-8.00 / 8.00-9.00
A termet nem csak edzésre tudjátok majd használni, hanem napközben pihenőszobaként is funkcionál! A csocsóasztal, pinpong asztal és a babzsákfotelek kicsit megtörik a napi monotonitást.
A terembe kizárólag belpőkártyátok segítségével tudtok majd bejutni.
További infomációk később. Az indulásig már csak párat kell aludni..:)
STAY TUNED