.

Zsófi 50.

Sziasztok! Zsófi december 26-án lesz 50. Mivel ilyenkor általában senki nem ér rá ünnepelgetni, ezért próbálunk előre tervezni és találni egy olyan dátumot amikor a legtöbben elérhetőek. Légyszi jelöljétek be az összes dátumot amikor el tudnátok jönni ünnepelni, illetve a nevetek mellett írjátok oda, ha hoztok +1-2 embert (párok, barátok ok, gyerkőcök nem). A helyszín a létszám függvényében lesz meghatározva, illetve minden más is.

Biztosított
1

Kérlek jelezd melyik napon/napokon tudnál részt venni a bulin

Válasszon egy vagy több választ
2

Hány fő jönne? (MINDENKÉPPEN ÍRJÁL NEVET, mert nem tudom ki válaszolt amúgy)

Kérlek írd meg az email címed, illetve ha hoznál még extra fő(ke)t