Dotazník pro sloužící policisty a policistky

Dobrý den, vážené kolegyně, vážení kolegové, 

předem Vám děkuji za to, že jste se rozhodli dobrovolně vyplnit tento dotazník. Aktuálně jsem se z pozice policejní psycholožky rozhodla uskutečnit výzkum v oblasti motivace u PČR a ráda bych Vás tímto požádala o pomoc. Téma samotné práce nese název "Profesní motivace policistů v rámci Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje: Motivace přijít, setrvat a růst". Hlavním cílem bude poukázat na faktory spojené s motivací pro práci policisty, ale i důvody, které vedou uchazeče i samotné policisty k ukončení přijímacího řízení či služebního poměru, ale i zjistit, co uchazeče či policisty vede k příchodu, setrvání a následnému růstu či ukončení. 

Výzkum je vytvořen pro potřeby obhájení rigorózní práce k získání titulu PhDr. pod záštitou Katedry psychologie, Filozofické fakulty Univerzity Karlovy a schválen vedením Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje. 

Vyplněním dotazníku poskytujete souhlas s účastí ve výzkumu, výsledky budou zcela anonymní. Vyplnění dotazníku Vám zabere přibližně 15 minut. 

V případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte na e-mailu: lucie.hanzlickova@pcr.cz 

Děkuji za Vaši pomoc s výzkumem, vážím si toho. 


Lucie Hanzlíčková, psycholog Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje

Spustit dotazník teď