.
Zsebibaba csoportpénz
Tisztelt Uram vagy Hölgyem, kérem, szánjon néhány percet az idejéből az alábbi kérdőív kitöltésére.
Kezd
Biztosított
Survio
1
Jó ötletnek gondolod, hogy tartsunk fenn egy kis Zsebis kasszát, azaz támogassuk gyerekeinket némi csoportpénzzel? Ezt havonta kis részletekben vagy egy összegben valaki összegyűjthetné és az óvónénikkel és a szülőkkel egyetértésben gazdálkodnánk belőle? Tehát elsősorban kézműveskedéshez szükséges cuccokat, kreatív játékokat, fagyizást(?), közös ajándékot (faliórát ;) ) stb... meg tudnánk finanszírozni a gyerekeknek alkalom adtán a jövőben?
Válasszon egy választ
Igen, legyen. 500 Ft havonta, tehát egy teljes tanévre 5000, amit vagy havonta vagy egyben ad be a szülő.
Igen, legyen. 400 Ft havonta, tehát egy teljes tanévre 4000, amit vagy havonta vagy egyben ad be a szülő.
Igen, legyen. 300 Ft havonta, tehát egy teljes tanévre 3000, amit vagy havonta vagy egyben ad be a szülő.
Lehet, de ne határozzunk meg havi keretet, egy tanévre egy összegben 500 és 5000 Ft között mindenki annyit ad, amennyit gondol, vagy ki tud fizetni.
Végül is lehet, de egyik fenti opció sem tetszik, beszéljünk még róla szülőin.
Nem, nem látom be miért kell ez. Ha valamit szeretnénk, majd megint összedobjuk mint most az órára.
Küldés