.

Zsebibaba csoportpénz

Tisztelt Uram vagy Hölgyem, kérem, szánjon néhány percet az idejéből az alábbi kérdőív kitöltésére.

Biztosított
1

Jó ötletnek gondolod, hogy tartsunk fenn egy kis Zsebis kasszát, azaz támogassuk gyerekeinket némi csoportpénzzel? Ezt havonta kis részletekben vagy egy összegben valaki összegyűjthetné és az óvónénikkel és a szülőkkel egyetértésben gazdálkodnánk belőle? Tehát elsősorban kézműveskedéshez szükséges cuccokat, kreatív játékokat, fagyizást(?), közös ajándékot (faliórát ;) ) stb... meg tudnánk finanszírozni a gyerekeknek alkalom adtán a jövőben?

Válasszon egy választ