.

Gyártá-HR együttműködés

Jó napot,

kérem töltse ki ezt az 5-10 percig tartó kérdőívet.

Biztosított
1

Fogalmazd meg 3 szóban, hogy mit vársz az együttműködéstől?

2

Mennyire tartod hatékonynak a jelenlegi kiválasztási folyamatot?

3

Szükségesnek érzed-e, hogy szakonként legyen egy teljesértékű mentor?

Válasszon egy választ
4

Jó ötletnek tartod-e, hogy a mentorok részt vegyenek a kiválasztásban?

Válasszon egy választ
5

Milyen készségeket mérjünk a kiválasztás során?

6

Jó ötletnek tartod-e, hogy visszajelzést kérjünk az új belépőktől?

Válasszon egy választ
7

Miről kérjünk visszajelzést?

Válasszon egy vagy több választ
8

Jó ötletnek tartod, hogy a mentor is rendszeresen adjon visszajelzést az új belépőkről?

Válasszon egy választ
9

Szerinted hogyan tudnánk javítani a kiléptetési folyamatunkon?

10

Legyen újra Gyártás-HR fogadóóra hetente?

Válasszon egy választ
11

Ki javítsa a Webívet a jövőben?

Válasszon egy vagy több választ
12

Van-e bármilyen kérdésed, észrevételed amiről most érdemes beszélnünk?