Kedves MINDenki! A következő csapatépítő November 25-26-án kerülne megrendezésre, péntek reggeltől szombat délig. Kérek Mindenkit, hogy az alábbi felületen jelezzen vissza, hogy részt tud-e venni. Köszönöm!:)