Nejlepší nelékařský zdravotnický pracovník ZZMV roku 2020

Vážení a milí klienti a pacienti, kolegyně a kolegové, vyhlašujeme už desátý ročník naší vlastní resortní soutěže Nejlepší nelékařský zdravotnický pracovník ZZMV 2020.

Soutěž organizujeme a připravujeme jako poděkování všem nelékařským zdravotnickým pracovníkům za jejich mimořádnou práci. Velmi si totiž jejich úsilí vážíme. Stejně jako Vy, kteří jste se rozhodli nominovat. Děkujeme Vám za to.

Koho můžete navrhnout na ocenění? Všechny zdravotníky nelékaře, kteří pracují v ZZMV. Jsou to profese: všeobecná zdravotní sestra, záchranář, fyzioterapeut, masér, sanitář, řidič zdravotnické dopravní služby, radiologický asistent, zubní technik, asistent zubního technika.

Nominovat můžete až tři kolegyně nebo kolegy.

Nominace přijímáme do 1. října 2020. Děkujeme.

1 PŘÍJMENÍ | nominované/ho do soutěže Nejlepší nelékařský zdravotnický pracovník ZZMV 2020:
Povinná odpověď

Zde napište jen PŘÍJMENÍ.

Zbývá 250 znaků

2 JMÉNO:
Povinná odpověď

Zde napište jen JMÉNO.

Zbývá 250 znaků

3 Mnou nominovaný pracovník/pracovnice pracuje na pozici:
Povinná odpověď

4 Mnou nominovaná/nominovaný pracuje v ordinaci nebo na jiném pracovišti ve městě:
Povinná odpověď

Zbývá 250 znaků

5 Proč nominujete? Co nejvíc oceňujete? Vaše hodnocení, prosíme, vyjádřit několika větami. Slovní vyjádření výrazně pomůže při závěrečném hodnocení.
Povinná odpověď

Zbývá 1500 znaků

6 Prosíme, napište nám své jméno a příjmení. Pokud napíšete i odkud jste, budeme rádi. Tyto údaje nejsou nikde zveřejňovány. Děkujeme.
Povinná odpověď

Zbývá 1500 znaků

7 Kontaktní údaje na Vás, stačí email a telefon. Není to povinné, ale budeme rádi, když na Vás budeme mít i spojení a třeba Vás na slavnostní předávání i pozvat :-):

Zbývá 1500 znaků