.

Game changer

Ahoj! Vítej na našem dotazníku, než se do něj pustíš, řeknu ti pár informací o projektu, aby ti dotazník dával smysl. Jsme skupina podnikatelů, parťáků a přátel, kteří podnikají a pomáhají ve finančním odvětví lidem, firmám a různým organizacím. Vytvořili projekt Game Changer, který má aktivně i pasivně pomáhat sportovcům a sportovním organizacím k lepším výsledkům a růstu. Mrkni na náš dotazník jestli tě zajímá víc, případně i, jak se do našeho projektu zapojit. Měj se a sportu zdar! 

Zabezpečeno
Pusť se do toho!
1

Jakého jsi pohlaví ?

Vyberte jednu odpověď
2

Do jaké věkové kategorie spadáš?

Vyberte jednu odpověď
3

Jaké je tvoje nejvyšší dosažené vzdělání?

Vyberte jednu nebo více odpovědí
4

Odkud jsi?

Stačí napsat kraj :)
5

Jaký typ sportovce jsi?

Vyberte jednu odpověď
6

Pokud aktivně sportuješ, jakému sportu se věnuješ?

Vyberte jednu nebo více odpovědí
7

V jaké jsi aktuální situaci?

Vyberte jednu nebo více odpovědí
8

Co ve svém životě aktuálně hledáš a co ti jako projekt můžeme nabídnout?

Vyberte jednu nebo více odpovědí
9

Jsme na konci! Pokud tě koncept projektu Game Changer a dotazník zaujal a chceš se dozvědět víc, případně i zjistit, jak se můžeš do projektu zapojit, řekni nám teď něco o sobě a zanech kontakt jak tel, tak i tvoje sociálně sítě. :) Zároveň díky za tvůj čas a za vyplnění dotazníku. Se všemi údaji je nakládáno v souladu s GDPR. Těšíme se na tvoje odpovědi!

PŘÍKLAD: Ahoj, mé jméno je Jolana Holcová, hraju dodgeball za Liberec a tento rok i za ČR reprezentaci ve foam kategorii, sport mě naplňuje a aktuálně hledám prostředí, kam můžu patřit a rozvíjet se, zároveň budovat něco svého, co bude přínosem pro lidi a bude mi to dávat smysl. Kontakt na mě: 774 352 485, IG: holcka_2