.

AI ve školství

Dobrý den, věnujte prosím několik minut svého času na vyplnění mého anonymního dotazníku, poprosím odpovídat upřímně se zamyšlením. Děkuji

Zabezpečeno
1

Pohlaví?

Vyberte jednu nebo více odpovědí
2

Věk

Vyberte jednu nebo více odpovědí
3

Pokud jste žák, používáte ke studiu umělou inteligenci a pomáhá vám to?

Pokud učitel, používáte k přípravě výuky umělou inteligenci?
4

Myslíte si, že má umělá inteligence dobrý nebo špatný vliv?

Ve smyslu, používání ve školství
5

Myslíte si, že díky umělý inteligenci jsme hloupější a línější dělat i banální věci sami bez jejího použití?

vyberte na stupnici od 1-5 (1= nezhloupneme, má to opačný výsledek, 4= zhloupneme)
6

Myslíte si, že by měla být umělá inteligence využívána ve školství?

Samozřejmě s nějakou mírou
7

Pokud si myslíte, že ano, napište kde jsou hranice používání?

je jasné, že to za vás nenapíše slohovou práci, ale například pomoc u vyhledávání zdrojů atd...