Hej! Wybieram imię dla swojego KOTA , tzn KOTKI. Nie mogę się zdecydować. Chcę poznać Twoją opinię! Która może kompletnie nie wpłynąć na mój ostateczny wybór :D Zachęcona/y? To zapraszam do 1 pytaniowej ankiety!