Powered by

IV. Konference ZZMV: Koronavirus - práce zdravotníků v nouzovém stavu | vyplňuje odborná veřejnost

IV. odborná konference ZZMV s názvem Koronavirus - práce zdravotníků v nouzovém stavu , se koná 20. 10. 2020 v aule Policejní akademie ČR v Praze.

Tato přihláška je určena výhradně pro ty zájemce, kteří nejsou zaměstnanci ZZMV nebo nepracují v resortu MVČR. Pro tyto zájemce je účast na konferenci podmíněna úhradou účastnického poplatku ve výši 600,- Kč. Poplatek je nutné uhradit předem, nejpozději do 10. 10. 2020, a je nevratný. Účastnický poplatek uhraďte na účet Zdravotnického zařízení Ministerstva vnitra, Lhotecká 559/7, 143 01 Praha 12 - Kamýk, č. ú. 19-4800881/0710, vedený u České národní banky. Do poznámky, prosíme, uveďte příjmení a jméno účastníka.

Konference je akreditována ČLK plným počtem 6ti bodů. Dopolední i odpolední část je společná pro lékaře i sestry (zdravotníky). O své zkušenosti se s námi podělí i lékaři z Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, experti z resortu, GŘ HZS a další.

Věnujte prosím minutu svého času vyplnění přihlášky na konferenci. Těšíme se na Vaši účast a děkujeme.

V případě potřeby nás kontaktujte na info@zzmv.cz nebo 730 546 895. Více o nás na www.zzmv.cz. Další informace a později i kompletní program, najdete na webu ZZMV., kde také najdete také informace a poučení ke GDPR.

Spustit dotazník