Üdvözlöm, a nevem Kinda Cintia és idén érettségizek Etikából. Szeretnék választ kapni, hogy a mai ember szemében mit takar az igazi szépség fogalma, hogy mennyire jelenik a mindennapjainkban és különösen, hogy ebben a megpróbáltató időszakban foglalkozunk-e vele egyáltalán. Nagyon szépen köszönöm, ha válaszaival hozzájárul a munkámhoz.