Upozornění: Je zobrazen náhled na dotazník, ve kterém nedochází k ukládání dat. Pokud chcete dotazník vyplnit, klikněte zde.

Pomozte zlepšit sociální služby na Blovicku

Sběr odpovědí byl ukončen.

Anketa ke komunitnímu plánování sociálních služeb.

Proč anketu vyplňovat?

Zodpovězením otázek této krátké ankety pomůžete vytvořit obraz o tom, jaké potřeby v oblasti sociální mají občané žijící na Blovicku, co zde postrádají a jaké problémy je nejvíce tíží. Výsledky této ankety budou důležitým podkladem pro nastavení konkrétního plánu rozvoje sociálních služeb na Blovicku. Více informací o projektu a jeho aktivitách získáte na stránkách https://www.blovice-mesto.cz/organizace-a-sluzby/socialni-sluzby/ .

Komu je anketa určena?

Anketa je určena všem obyvatelům měst a obcí na Blovicku, což jsou Blovice, Borovno, Drahkov, Chlum, Chocenice, Jarov, Letiny, Louňová, Milínov, Míšov, Nové Mitrovice, Seč, Spálené Poříčí, Střížovice, Únětice, Vlčtejn, Zdemyslice, Žákava, Ždírec.

Do kdy anketu vyplnit?

Anketu lze vyplnit do 15. 11. 2020.

Chcete se zapojit? Máte dotazy?

Kontaktujte Blanku Kohoutovou, koordinátorku projektu, telefon: 607 158 192, e-mail: blanka.kohoutova@cpkp.cz, Centrum pro komunitní práci západní Čechy, Americká 29, Plzeň.

Děkujeme za Váš čas a vyjádřené názory, tolik důležité pro plánování sociálních a návazných služeb pro obyvatele měst a obcí na Blovicku.