Üdvözlöm !
Vér Viktóriának hívnak és a Pálffy Miklós Kereskedelmi és Logisztikai Szakgimnázium és Szakközépiskola tanulója vagyok. Marketing órán azt a feladatot kaptuk, hogy készítsünk egy 5-6 perces kérdőívet.
Kérem, ha teheti, közreműködésével segítse az órai munkámat.
A kérdőív kitöltése önkéntes.