UWAGA: To jest podgląd badania, przedstawione odpowiedzi nie zostaną zapisane. Jeśli chcesz wypełnić ankietę, kliknij tutaj.

Kultura w Mrozach

Zbieranie odpowiedzi zostało zakończone.

Szanowni Państwo,

Niniejsza ankieta powstała w odpowiedzi na wyrażaną przez mieszkańców gminy Mrozy potrzebę zmian, z inicjatywy administracji facebookowego Forum mieszkańców gminy Mrozy, we współpracy z UMiG Mrozy. Celem badania jest poznanie opinii i potrzeb związanych z uczestnictwem mieszkańców gminy w kulturze. Informacje zebrane w trakcie badania posłużą opracowaniu optymalnej oferty kulturalnej. Wyniki nie będą wykorzystywane do innych celów.

Ankieta jest anonimowa. Pytania w kwestionariuszu mają charakter zamknięty i otwarty. Prosimy o zaznaczenie wybranej odpowiedzi lub napisanie krótkiej opinii.

Osoby, które chciałyby podzielić się pomysłami na własny wkład w życie kulturalne gminy (propozycje zajęć, warsztatów, spotkań, koncertów itp.) bardzo prosimy o pisanie wiadomości prywatnych bądź publicznie na forum mieszkańców gminy Mrozy https://www.facebook.com/groups/951576738261184/ oraz do GCK kulturalnemrozy@gmail.com

Prosimy o podanie podstawowych informacji o sobie. Przypominamy, że ankieta jest ANONIMOWA - podane informacje zostaną wykorzystane jedynie w zbiorczych zestawieniach.