Upozornění: Je zobrazen náhled na dotazník, ve kterém nedochází k ukládání dat. Pokud chcete dotazník vyplnit, klikněte zde.

Slovácký rok 2019

Sběr odpovědí byl ukončen.

Vážení spoluobčané,

Ve dnech 15. až 18. srpna se koná v Kyjově největší folklorní slavnost našeho regionu Slovácký rok. Letos se koná již 20. ročník.

Mezi nejvýznamnější body Slováckého roku patří sobotní krojovaný průvod obcí, který je vizitkou každé zúčastněné obce a patří mezi nejvíce sledované pořady.

Vedení obce Šardice zve všechny občany, kteří mají doma kroj, aby se zúčastnili průvodu obcí na Slováckém roku v Kyjově, a to v sobotu 17. srpna. Průvod vyjde v 15.00 hodin od křižovatky ulice Komenského a vlakového nádraží.

Autobus pro účastníky průvodu je zajištěn. Odjezd autobusu bude v 13.30 hodin a pak v 14.10 od kostela. Vyzýváme všechny účastníky průvodu, aby dbali na úpravu a krojovou čistotu kroje. Prosíme, aby ponechali doma veškeré šperky, hodinky a ozdoby, které ke kroji nepatří. Stejně jako třeba sluneční brýle nebo i demižonky oplétané barevnými špagetami, nebo i nevhodně zvolenou obuv, apod. Účast nekrojovanému doprovodu nebude ze strany pořadatelů povolena.

Věříme, že svou účastí podpoříte tuto významnou akci a prezentaci naší obce mezi dalšími zúčastněnými obcemi.

1 Půjdete na Slovácký rok v kroji?
Povinná odpověď

2 Zúčastníte se jako divák?
Povinná odpověď

3 Na co se nejvíc těšíte?
Povinná odpověď

Zbývá 250 znaků

4 Jméno, příjmení*

Zbývá 250 znaků