Przyspieszona procedura rekrutacji pracownika.

Dzień dobry,

jeżeli się tu znalazłeś oznacza to, że Twoja Firma obecnie cierpi na deficyt kierowców - czyli pracowników bez których Twój biznes nie rozwija się tak jak powinien. Jesteśmy Agencją, która specjalizuje się w branży transportowej (i nie tylko) i możemy wesprzeć proces rekrutacji, posiadając bazę i kontakty do kierowców, którzy zadeklarowali chęć zmiany pracy, bądź do kierowców którzy zaczynają swoją przygodę w transporcie.

Procedura współpracy z nami zawsze rozpoczyna się od uzupełnienia Formularza Warunków Zatrudnienia. By ułatwić jednak nieco ten proces udostępniliśmy właśnie nowy model zgłaszania zainteresowania współpracą. Mamy nadzieję, że bardziej przypadnie Ci do gustu, oraz przyspieszy znacznie możliwość pozyskania pracownika drogą naszej rekrutacji. Prosimy byś rzetelnie uzupełnił wszystkie informacje zawarte w poniższych pytaniach - im więcej informacji z Twojej strony tym większe prawdopodobieństwo sprawnej realizacji zamówienia. To tylko około 10 minut Twojego czasu, czyli o 60% mniej niż w pierwotnym rozwiązaniu. Po uzupełnieniu Formularza, kliknij przycisk u dołu "Wyślij Ankietę" - nasz doradca otrzyma wiadomość, na którą od razu odpowie by zaproponować rozwiązania współpracy z Agencją. A swoją ofertę będzie opierał na informacjach zawartych w Formularzu, dlatego szczegółowe informacje są tak ważne.

Stawki podane w Formularzu dotyczą usługi rekrutacji grupy 10 kierowców. Stawki za inne stanowiska, lub inną grupę kierowców, ustalane są indywidualnie po kontakcie z Doradcą.

Etap I. Informacje szczegółowe

1 Podaj pełną nazwę Firmy, imię i nazwisko, numer telefonu lub adres email
Wymagana odpowiedź

Pozostało 1500 znaków

2 Na jakie stanowisko szukasz pracownika?
Wymagana odpowiedź

3 Ilu potrzebujesz pracowników na to stanowisko?
Wymagana odpowiedź

4 Jeżeli Twoja organizacja pracy opiera się na planie długoterminowym, to ilu pracowników na danym stanowisku planujesz zatrudnić w ciągu najbliższych 12 miesięcy?
Wymagana odpowiedź

5 W jakim województwie znajduje się baza/y Twojej Firmy lub z jakiego regionu szukasz pracowników?
Wymagana odpowiedź

6 Jakie kursy, certyfikaty, umiejętności i licencje powinien posiadać pracownik?
Wymagana odpowiedź

7 Ilu miesięcy doświadczenia wymagasz od kandydata na danym stanowisku
Wymagana odpowiedź

8 Jeżeli poszukujesz kierowcy i wybrałeś taką odpowiedź w punkcie 1, to zaznacz czego oczekujesz od niego.
Wymagana odpowiedź

9 Czy pracownik powinien znać język obcy? Jeśli tak, zaznacz jaki, jeśli nie zaznacz "Nie wymagam"
Wymagana odpowiedź

10 W przypadku prowadzenia transportu na arenie międzynarodowej, podaj minimum dwa kraje, w których wykonywać będzie pracownik pracę (dotyczy głównie kierowców)

Pozostało 250 znaków

11 Wynagrodzenie cz. I Ile wynosi wynagrodzenie podstawowe "na rękę" oraz brutto dla pracownika?
Wymagana odpowiedź

Pozostało 250 znaków

12 Wynagrodzenie cz. II Jeżeli pracownik będzie otrzymywał dodatkowe wynagrodzenie poza podstawowym, jaka to będzie kwota "na rękę" i z jakich składników się składa (proszę podać rzetelne informacje o składnikach, np. premie, diety, prowizje, nagrody kwartalne, roczne, od frachtu, od km, od zlecenia, od dzieła)
Wymagana odpowiedź

Pozostało 1500 znaków

13 Jaki system pracy funkcjonuje w Twojej Firmie? (Dotyczy pracowników na stanowisko - kierowca )
Wymagana odpowiedź

14 Czy pracownik do Twojej Firmy ma dojeżdżać we własnym zakresie?
Wymagana odpowiedź

15 Czy Twoja Firma posiada bazę noclegową
Wymagana odpowiedź

16 Na jaką umowę będzie zatrudniony pracownik?
Wymagana odpowiedź

17 Jakiej narodowości szukasz pracowników?
Wymagana odpowiedź

Etap II. Informacje dodatkowe

Jeżeli uważasz, że są jeszcze informacje którymi powinieneś się z nami podzielić w celu osiągnięcia efektywniejszej rekrutacji, prosimy byś podał je w oknie poniżej. Informacje te mogą dotyczyć zestawów samochodowych jakimi dysponujesz, ich wyposażenia i roku produkcji, narzędzi które otrzymuje pracownik do pracy, możesz też podać konkretne wytyczne dotyczące pracowników biurowych, jakich cech od nich oczekujesz, na czym najbardziej będzie Ci zależało. Jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje.

18 Informacje dodatkowe dotyczące pracownika
Wymagana odpowiedź

Pozostało 1500 znaków

Etap. III Rozliczenie z Agencją

Z każdym miesiącem jako Agencja rozwijamy się a co za tym idzie staramy się wprowadzać coraz to nowsze i wygodniejsze rozwiązania dla naszych klientów. Dlatego też chcielibyśmy wstępnie przedstawić dwa wzory rozliczania z Agencją na warunkach ogólnych. Zaznacz ten, który bardziej by odpowiadał Twojej Firmie, a nasz doradca na podstawie otrzymanego Formularza oraz tej cennej informacji prześle Ci szczegóły ewentualnej współpracy.

#UWAGA!

Kwoty i ceny są stawkami za stanowisko kierowcy zawodowego i nie mają przełożenia na oferty handlowe innych stanowisk rekrutowanych przez Agencję! Wszystkie kwoty są kwotami netto.

Rozwiązanie I.

Wiemy już ilu pracowników potrzebujesz. Nasz doradca przygotowuje ofertę dla Ciebie, a po ustaleniu szczegółów otrzymujesz propozycję rozliczenia.

Przykład:

Potrzebujesz 10 pracowników - jednorazowy koszt jednego pracownika to 2 500zł (25 000zł całość)

W dniu podpisania umowy otrzymujesz FV o wartości 25% całego zlecenia (6250zł)

Kolejne FV o wartości pomniejszonej o pierwszą na 25% dostajesz po zatrudnieniu pracowników* (w przypadku rozbicia na grupy, bądź miesiące, FV wystawiane po przekazaniu każdej z grup np. 2 pracowników, 3 pracowników i po 5 pracowników - czyli 3 kolejne faktury)

Tak więc pierwsza płatność następuje z góry, kolejne po podpisaniu umów z pracownikami.

Średni czas realizacji zamówienia (rekrutacji - nie dotyczy czasu zatrudnienia zaakceptowanych pracowników w Twojej Firmie) to około 60-90 dni.

Pamiętaj! W tym rozwiązaniu zapłacisz 2500zł za jedno stanowisko

*Szczegółową ofertę poznasz po skontaktowaniu się z Doradcą

Rozwiązanie II.

Wiemy już ilu pracowników potrzebujesz. Nasz doradca przygotowuje ofertę dla Ciebie, a po ustaleniu szczegółów otrzymujesz propozycję rozliczenia. Wiemy też, że wolisz planować i Wiesz że w Twojej Firmie jest duża rotacja, lub wiesz że w najbliższych miesiącach odejdzie wielu pracowników. Możesz też wiedzieć o nowych stanowiskach, które planujesz otworzyć - przecież się rozwijasz. To rozwiązanie powinno Ci się bardziej przypaść do gustu.

Przykład:

Potrzebujesz 10 pracowników, ale nie muszą oni być zatrudnieni w jednej chwili, powiedzmy w ciągu 60 dni. Pamiętaj że wartość jednego pracownika to 2500zł

Proponujemy byś nie płacił nam jednorazowej kwoty w wysokości 2500zł za pracownika.

Nasza propozycja to zryczałtowana obsługa Agencji polegająca na zagwarantowaniu iż w ciągu 12 miesięcy od dnia podpisania umowy dostarczymy Twojej Firmie wymaganą (wcześniej ustaloną) liczbę pracowników.

Ta propozycja przewiduje iż każdego miesiąca będziesz otrzymywał FV na niewielką kwotę o całkowitej wartości 500zł, dopiero w momencie przekazania przez nas kandydata, zaakceptowania go z Twojej strony oraz zatrudnienia w Firmie, otrzymasz FV na kwotę 600zł za jednego pracownika. Jeżeli jednorazowo otrzymasz np. trzech kandydatów, i trzech zatrudnisz FV wysokość FV będzie wynosiła równowartość 3 pracowników, czyli 1800zł.

W tym rozwiązaniu całkowity koszt pracownika to jedyne 1200zł w skali roku a nie 2500zł, jednak nie zależy nam tu na znacznym obniżeniu kosztów rekrutacji kandydatów, a skupieniu się rzetelnym i zaplanowanym procesie rekrutacji najlepszych kandydatów do Twojej Firmy.

Taki schemat współpracy gwarantuje Ci płynność zatrudnienia oraz gwarancję, że bez większego zaangażowania z Twojej strony ktoś inny będzie czuwał nad rotacją kadry w Twojej Firmie. Jest to swego rodzaju zabezpieczenie, które nam pozwoli na przeprowadzenie szczegółowej i rzetelnej rekrutacji kandydatów najbardziej pasujących do charakteru Twojej działalności.

W rekrutacji pracowników branży transportowej występują trzy główne wady, które niezmiennie się powtarzają również przy współpracy z Agencjami. Są to: CZAS, PRESJA oraz KOSZT. Więcej na ten temat przeczytasz na portalu JazdaPrawna.pl w dziale Zatrudnienie, Oferty Pracy i Pracowników .

*Szczegółową ofertę poznasz po skontaktowaniu się z naszym Doradcą

19 Które rozwiązanie bardziej Ci odpowiada?
Wymagana odpowiedź

Po uzupełnieniu Formularza kliknij w poniższy przycisk "Wyślij Ankiety"