Nezávazná poptávka po reklamním fotografování Aneta-foto

Vyplněním poptávky mi pomůžete lépe zjistit vaší představu o fotograiích, vašich požadavcích a také k sestavení konkrétní cenové nabídky. Čím rozsáhlejší bude vaše představa, tím lépe mohu nastavit, domluvit a zorganizovat celé fotografování.

Jméno firmy, kontaktní osoby a kontakt (email).
Povinná odpověď

Zbývá 250 znaků

Máte zájem o fotografování v ateliéru či exteriéru?
Povinná odpověď

Zadání fotografování
Povinná odpověď

Máte zájem o ilustrační fotografie, psy s vašimi produkty, o nafocení vaší akce, ateliér na vaší akci, nebo o produktové fotografie na eshop, či uplně něco jiného?

Zbývá 1500 znaků

Představa o fotografiích
Povinná odpověď

Zkuste být prosím co nejvíc konkrétní - jak by měly fotografie působit na diváka? Měly by to být fotky psů v pohybu, či veselé portréty?Z jakého prostředí? Malá či velká plemena psuů, či nějaké konkrétní plemeno? Je možné mi zaslat do emailu i podobné fotografie, co se vám líbí z internetu.

Zbývá 1500 znaků

Použití fotografií
Povinná odpověď

Jak fotografie budete používat mi pomůže stanovit konkrétní kompozici fotografie. Při použití fotografií například hlavně na banery, mohu nechat ve fotografii volné místo na text. Pokud ještě nevíte, kde všude budete fotografie používat, také mi to napište.

Zbývá 1500 znaků

Požadovaný výstup - počet fotografií z focení, počet jednotlivých psů na fotkách.
Povinná odpověď

Konkrétní cenová nabídka a organizace fotografování je odvozována od konkrétního počtu požadovaných fotografií. Pokud budete chtít pět fotografií - každou s jiným psem, budu podle toho organizovat focení a pozvu si pět různých psů. Pokud budete chtít jednoho psa s pěti produkty, pozvu si jen jednoho psa. Je proto dobré mít jasnou představu. Fotografie si vybíráte vy sami z alba všech povedených fotek.

Zbývá 1500 znaků

Realizace fotografování
Povinná odpověď

Necháte vše na mě, nebo si chcete domluvit psí modely? Chcete se účastnit focení? Produkty mi zašlete, případně si pro ně mám zajet sama?

Zbývá 250 znaků

Odměna pro psí "tváře" vaší značky?
Povinná odpověď

Majitelé psů nám poskytnou svůj čas a své psy pro propagaci vaší firmy a vašeho produktu, proto je dobré se jim nějakým způsobem odměnit. Může to být finanční odměna, nebo odměna formou darovaných focených produktů. Mohou majitelé dostat fotky z focení, případně jaké?

Zbývá 1500 znaků

Termín odevzdání hotových fotografií
Povinná odpověď

Termín, kdy chcete odevzdat hotové fotografie. Průběh: 1. Sehnání psích modelů a domluvení focení (týden) 2. Nafocení a roztřízení fotografií (týden) 3. Výběr fotografií z vaší strany (to je na vás) 4. Úprava a zaslání fotografií (týden). Je dobré mít na fotografování časovou rezervu a v případě fotografování v exteriéru počítat i s nepřízní počasí a posunutím termínu focení.

Zbývá 250 znaků

Další požadavky a připomínky k focení, či samotným fotografiíím.
Povinná odpověď

Mají být fotografie spíše přirozené, nebo mají být více upravené? Jakou mají mít atmosféru? Máte nějaký specifický požadavek?

Zbývá 1500 znaků