Üdv, újra itt, légy szíves, töltsd ki a tesztet a 2. hét után
Köszönöm válaszaidat. Amennyiben nem szeretnéd folytatni a tesztelést és zavar, hogy kapsz egy ilyen kérdőívet a következő hetekben, úgy írj egy privát üzenetet. Amennyiben 5-6 használat után vagy, de inkább váltanál egy másikra, mert nem vált be ez a samponszappan, úgy kérlek írd meg és megpróbálok egy másik terméket adni, hátha az eredményesebb lesz :)