.

NEG NASH

Cześć.

Nazywam się Julia Gołębiowska i jestem studentką socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na potrzeby pracy magisterskiej przeprowadzam eksperyment, który polega na podjęciu pewnych decyzji. Cały eksperyment potrwa około 10 minut.

Poniżej zobaczysz instrukcję dotyczącą eksperymentu. Zawiera ona informacje między innymi na temat wypłat pieniężnych. Nie są to prawdziwe wypłaty, ale proszę, wyobraź sobie, jakbyś naprawdę mógł/mogła wygrać pieniądze, o których mowa. Po przeczytaniu instrukcji pojawią się pytania kontrolne sprawdzające, czy dobrze zrozumiałeś/zrozumiałaś zasady eksperymentu. Jeśli odpowiesz na nie błędnie, twoja odpowiedź zostanie wykluczona z eksperymentu.

Na kolejnych stronach będziesz mógł/mogła jeszcze raz przeczytać instrukcję, a następnie zobaczysz pytania eksperymentalne. Przy udzielaniu na nie odpowiedzi, zwróć uwagę, że niektóre z pytań odnoszą się do zmodyfikowanej instrukcji eksperymentu, różniącej się od wersji oryginalnej np. wysokością wypłat lub liczebnością grupy eksperymentalnej.

Na ostatniej stronie pojawią się krótkie pytania np. o twoją płeć, wiek itp.

Badanie jest całkowicie anonimowe. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania odnośnie do samego eksperymentu, będę mogła na nie odpowiedzieć dopiero wtedy, gdy wszyscy uczestnicy i uczestniczki skończą wypełniać formularz.

Dziękuję za poświęcony czas.

Secured

1

Write your question here

Select one answer