Cześć! 👋
Jesteśmy po szkoleniu stacjonarnym "Social Media Marketing", podczas którego szukaliśmy najlepszych praktyk w zarządzaniu marketingiem lokalnej działalności.
W tej ankiecie chcę Cię poprosić o anonimowe pozostawienie swojej oceny.
Dążę do tego, aby każde kolejne wydarzenie było jeszcze lepsze, dlatego też z ogromną wdzięcznością przyjmę każdy feedback.
Anonimowe wypełnienie tej ankiety ma nam stworzyć komfort Twojej szczerej wypowiedzi, za którą już teraz jestem wdzięczny.
Wypełnienie ankiety nie powinno zająć więcej, niż 2 minuty ;)
Już teraz dziękuję za poświęcony na to czas!
Pozdrawiam Cię 👋 Adam