.

Administracja

Szanowny Panie / Szanowna Pani, prosimy o poświęcenie kilku minut na wypełnienie poniższej ankiety.

Zabezpieczony
1

Kogo nie chcieli byście w obecnym HighAdm ?

Wybierz jedną tylko jedną odpowiedź
2

Kogo najbardziej lubicie w highadm ?

Wybierz jedną odp
3

Co byście zmienili w Administracji / Co wam sie nie podoba

4

Co wam sie podoba w ADM ?

5

Kto według was najbardziej sie opierdala w HighAdm

Wybierz jedną lub więcej odpowiedzi
6

Czy uważasz, że powinniśmy mieć regularne zebrania administracji

Wybierz jedną odpowiedź
7

Jeśli byscie chcieli zebrania dla ADM to co ile ?

jeżeli odpowiedziales na poprzednie nie pomiń to pytanie
8

Czy chcielibyście, żebyśmy robili coś wspólnie poza obowiązkami typu event ADM ?

Wybierz jedną odpowiedź
9

Czy Twoim zdaniem powinniśmy wprowadzić nowy system awansów, Jeśli tak to jaki (opisz)

10

Czy chcielibyście nowe eventy jak tak to jakie ?

11

Jest jakaś zasada w Regulaminie Adm która wam sie nie podoba/ byście zmienili (oprócz sell za blika)

12

Czy uważacie że ktoś z administracji jest faworyzowany ? Jak tak to kto

13

Czy waszym zdaniem wynagrodzenie za pełnienie roli Administratora na serwerze jest okej czy nie odpowiednie

14

Ogarniamy limitkę Administracyjną jak kiedyś tylko że lepszą ?

Wybierz jedną odpowiedź
15

Czy chcielibyście inne nagrody za Topke ADM ? (jak tak to jakie)