.
Administracja
Szanowny Panie / Szanowna Pani, prosimy o poświęcenie kilku minut na wypełnienie poniższej ankiety.
Zacząć
Zabezpieczony
Survio
1
Kogo nie chcieli byście w obecnym HighAdm ?
Wybierz jedną tylko jedną odpowiedź
skiper
dewarda
x7noh
neontiger
MATI
Feeq
MIKI
Squizzi
Blank
Aski
Kontynuuj
2
Kogo najbardziej lubicie w highadm ?
Wybierz jedną odp
skiper
dewarda
x7noh
MATI
neontiger
feeq
squizzi
miki
aski
blank
Kontynuuj
3
Co byście zmienili w Administracji / Co wam sie nie podoba
Kontynuuj
4
Co wam sie podoba w ADM ?
Kontynuuj
5
Kto według was najbardziej sie opierdala w HighAdm
Wybierz jedną lub więcej odpowiedzi
skiper
dewarda
x7noh
neontiger
MATI
feeq
miki
squizzi
blank
aski
Kontynuuj
6
Czy uważasz, że powinniśmy mieć regularne zebrania administracji
Wybierz jedną odpowiedź
TAK
NIE
Kontynuuj
7
Jeśli byscie chcieli zebrania dla ADM to co ile ?
jeżeli odpowiedziales na poprzednie nie pomiń to pytanie
tydzien
miesiac
2 miesiace
3 miesiace
Kontynuuj
8
Czy chcielibyście, żebyśmy robili coś wspólnie poza obowiązkami typu event ADM ?
Wybierz jedną odpowiedź
TAK
NIE
Kontynuuj
9
Czy Twoim zdaniem powinniśmy wprowadzić nowy system awansów, Jeśli tak to jaki (opisz)
Kontynuuj
10
Czy chcielibyście nowe eventy jak tak to jakie ?
Kontynuuj
11
Jest jakaś zasada w Regulaminie Adm która wam sie nie podoba/ byście zmienili (oprócz sell za blika)
Kontynuuj
12
Czy uważacie że ktoś z administracji jest faworyzowany ? Jak tak to kto
Kontynuuj
13
Czy waszym zdaniem wynagrodzenie za pełnienie roli Administratora na serwerze jest okej czy nie odpowiednie
Kontynuuj
14
Ogarniamy limitkę Administracyjną jak kiedyś tylko że lepszą ?
Wybierz jedną odpowiedź
TAK
NIE
Kontynuuj
15
Czy chcielibyście inne nagrody za Topke ADM ? (jak tak to jakie)
Wyślij