.

Nauczanie zdalne w opinii studentów

Dzień dobry! Nazywam się Izabela Derdziak i jestem studentką V roku jednolitych studiów magisterskich na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Poznańskiej Akademii Medycznej im. Księcia Mieszka I w Poznaniu.

Zwracam się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której celem jest uzyskanie wiedzy na temat korzyści i problemów wynikających z nauki zdalnej oraz poznanie opinii studentów odnośnie takiej formy edukacji.

Jest ona w pełni anonimowa, a zebrane dane zostaną użyte wyłącznie do celów naukowych. 

Serdecznie dziękuję za Państwa pomoc. 

Zabezpieczony
Odbiór nauczania zdalnego przez studentów
1

Wiek:

Wybierz jedną odpowiedź
2

Jak ocenia Pan/Pani jakość wykładów przedstawianych na zajęciach on-line?

Wybierz jedną odpowiedź
3

Jak ocenia Pan/Pani jakość zajęć ćwiczeniowych w formie on-line?

Wybierz jedną odpowiedź
4

Jak ocenia Pan/Pani swój poziom skupienia w trakcie zajęć zdalnych?

Wybierz jedną odpowiedź
5

Jaka forma studiowania jest dla Pana/Pani najbardziej odpowiednia?

Wybierz jedną odpowiedź
6

Jak nauczanie zdalne przekłada się na Pana/ Pani czas wolny?

Wybierz jedną odpowiedź
7

Na co pożytkuje Pan/ Pani swój wolny czas zaoszczędzony poprzez naukę zdalną?

Wybierz jedną lub więcej odpowiedzi
8

Jak nauczanie zdalne wpływa na Pana/ Pani budżet domowy?

Wybierz jedną odpowiedź
9

Jak ocenia Pan/ Pani wyposażenie swojego miejsca do nauki zdalnej?

Wybierz jedną lub więcej odpowiedzi
10

Jakie trudności techniczne napotyka Pan/ Pani podczas nauki zdalnej?

Wybierz jedną lub więcej odpowiedzi
11

Jakie trudności komunikacyjne napotyka Pan/ Pani podczas zajęć on-line?

Wybierz jedną lub więcej odpowiedzi
12

Jak często potrzebuje Pan/Pani pomocy przy korzystaniu z narzędzi do nauczania zdalnego?

Wybierz jedną odpowiedź
13

Czy nauka zdalna oddziałuje na Pana/Pani zdrowie?

Wybierz jedną odpowiedź
14

Jeśli tak, to jakie są tego skutki?

Wybierz jedną lub więcej odpowiedzi
15

Jak ocenia Pan/ Pani relacje z przyjaciółmi spoza szkoły, ucząc się w formie zdalnej?

Wybierz jedną odpowiedź
16

Jak ocenia Pan/ Pani relacje z rodziną, ucząc się w formie zdalnej?

Wybierz jedną odpowiedź
17

Jak ocenia Pan/ Pani relację student-wykładowca, ucząc się w formie zdalnej?

Wybierz jedną odpowiedź
18

Jak ocenia Pan/Pani relacje z rówieśnikami ze szkoły, ucząc się w formie zdalnej?

Wybierz jedną odpowiedź
19

Jak ocenia Pan/ Pani swoje oceny zdobyte podczas nauki on-line?

Wybierz jedną odpowiedź
20

Czy Pana/Pani zdaniem ocenianie podczas egzaminów on-line jest sprawiedliwe?

Wybierz jedną odpowiedź
21

Czy forma egzaminów podczas nauki on-line jest dla Pana/ Pani bardziej stresująca niż stacjonarnie?

Wybierz jedną odpowiedź
22

Jak ocenia Pan/ Pani swoje zaangażowanie podczas zajęć on-line w porównaniu do zajęć stacjonarnych?

Wybierz jedną odpowiedź
23

Czy w Pana/ Pani opinii student może więcej osiągnąć ucząc się zdalnie?

Wybierz jedną odpowiedź
24

Jak ocenia Pan/ Pani dostępność zajęć pozalekcyjnych w formie zdalnej?

Wybierz jedną odpowiedź
25

Czy w Pana/Pani opinii nauczanie zdalne wymaga od studenta większej samodyscypliny i samokształcenia niż nauczanie stacjonarne?

Wybierz jedną odpowiedź
26

Która forma studiowania jest bardziej efektywna w Pana/Pani opinii?

Wybierz jedną odpowiedź
27

Czy ma Pan/ Pani jakieś ogólne wskazówki, co należałoby poprawić, aby usprawnić nauczanie zdalne w Pana/Pani uczelni?

28

Co najbardziej podoba się Panu/ Pani w nauczaniu zdalnym w Pana/ Pani uczelni?