Odesílám Dotazník...

Letní soutěž

Ahoj! Pokud jste se dostali k vyplnění tohoto dotazníku, pak jste asi prošli přes můj blog vysvobozena.blogspot.cz, případně přes Facebook. Tento dotazník, nazvaný oprávněně jako Letní soutěž, je určen jednak jako zpestření léta pro vás, ale také pro mě, protože očekávám trochu zpětné vazby. Té není nikdy dost. Tak pojďme na to!

Odkud mě znáte (můj blog)

Cílem je zjistit, jakým způsobem se ke mně lidé dostávají. Upřímně mě to zajímá, protože čtenáři jsou prostě důležitou součástí celého mého snažení. :) Máte možnost zaškrtnout více variant, protože si uvědomuji, že nic není černobílé.

50

Jaký je váš vztah k příspěvkům?

Cílem je zjistit, kolik lidí mé příspěvky čte a jaké procento těchto čtenářů je i komentuje. Zajímá mě, jak velký nepoměr to je.

Jaká četnost nových článků vám vyhovuje?

Tohle je otázka, která se pojí spíš s mou zvědavostí, protože nemohu zaručit, že se vašimi preferencemi budu řídit. Ne vždy je čas a chuť, někdy naopak nápady přetékají ze šuplíku. Znáte to. :)

Články o knížkách

Když píšu do rubriky knihovna, pokaždé tam přijdu s něčím jiným. Právě proto, že se ty články tolik liší (i v následné čtenosti a komentovanosti), ráda bych zjistila, jak si co stojí podle vás. Kterým článkům dáváte přednost?

Rozděl

0
0
0
0
0

Články o knížkách

Zdůvodněte prosím své odpovědi (ohodnocení) v předchozí otázce. Proč to čtete, případně proč to komentujete, co si o tom myslíte, klidně i jestli takové články píšete sami nebo jestli jsou pro vás nějak prospěšné či zajímavé. Cokoliv. :)

500

Který druh článků čtete nejraději?

Vím, že co čtenář, to jiné preference. Na mém blogu toho najdete docela dost, proto tato otázka.

50

Jak byste ohodnotili fotografie použité v článcích?

Jak víte, na blogu téměř nepoužívám fotky nebo obrázky z jiných zdrojů. Ne všem to ale může vyhovovat. Hodnotíte tedy jak to, jestli vám vyhovuje používání fotografií i například ve článcích, které by se daly ilustrovat jinak, ale také jejich četnost ve článcích a samozřejmě jejich kvalitu, případně rozměry.

Fotografie ve článcích

Opět prosím o zdůvodnění odpovědí z předchozí otázky.

500

Rubrika MELODIE

Do této rubriky nepřispívám často, ale přece. Co si o článcích, v nichž představuji své momentálně oblíbené či nějak tematicky zaměřené písničky, myslíte?

50

Cizojazyčně

Stává se to pořád častěji - blogeři začínají psát anglicky, aby přivedli více čtenářů. Já beru překládání (je to překládání, protože píšu prvotně v češtině) jako takovou zábavnou výzvu. Ohodnoťte, jak by se vám zamlouvaly jednotlivé možnosti, v nichž by se daly články psát.

Rozděl bodů

0
0
0
0
0
0

Teď přejdeme k soutěži. Nebude to nic složitého. :) Výhra? Tři poukázky do internetového knihkupectví Martinus, každá v hodnotě 100 korun. (Tato soutěž je financována mnou, jen tak pro pořádek. ;))

Který z těchto mužů byl československým prezidentem?

Pojmenujte alespoň jednoho z mužů na fotkách výše

Stačí příjmení, zmínit můžete každého ze čtyř

500

Seřaďte chronologicky

Předposlední dějepisná otázka, slibuji!

Drag & Drop

 • Vznik Československé republiky
 • Vypálení Lidic
 • Trumanova doktrína
 • Krach na newyorské burze
 • Smrt Jana Opletala
 • Vítězný únor
 • 1.
 • 2.
 • 3.
 • 4.
 • 5.
 • 6.

Čtenářská výzva na Databázi knih obsahuje

Recenze by měla knihu především

Co byste si za výhru pořídili?

Jsem samozřejmě zvědavá. :)

500

Sledujete mě přes GFC?

Klidně napište "ne", pokud nesledujete, ale samozřejmě jsem za každého čtenáře ráda. :)

500

Kontakt na vás

Napište prosím jméno (přezdívku, něco prostě) a email nebo jakýkoliv jiný kontakt, třeba Facebook. Přidat můžete i adresu na svůj blog, ráda se podívám.

500

A to je vše. Moc děkuji, že jste si udělali na tento dotazník čas. Soutěž končí 31.8.2017, do té doby můžete odpovídat a třeba i sdílet, budu ráda. :) (jde mi především o odpovědi týkající se blogu, soutěž je jen pro vás. :))

Děkujeme za vyplnění dotazníku.

Udělejte si svůj vlastní. Snadno a zcela zdarma!

Pro snadný start využijte více než hotových 100 vzorů
Vytvořte si dotazník, který funguje i na mobilech
Získejte rychle cenné odpovědi na různé otázky
Vytvořit dotazník

Copyright © ‎2012-2017 Survio. 2012 - 2018 Survio. Všechna práva vyhrazena.