.

Ce nevoi am eu in cadrul organizatiei?

Stimate Domnule sau Doamnă, vă rugăm să acordați câteva minute din timpul dvs. pentru a completa următorul chestionar.

Securizat
1

Nevoi de baza (fiziologice)

2

Nevoi de securitate

3

Nevoia de apartenenta

4

Nevoia de stima

5

Autorealizare

6

Cum percep eu organizatia?

7

Ce nevoi nu imi sunt indeplinite si cum ar putea sa se schimbe acest lucru?

8

Care este contributia mea si cum se traduce practic aceasta contributie?

9

Ce nevoi are organizatia?

10

Ce cred ca asteapta ceilalti de la mine in cadrul organizatiei?

11

Care sunt lucrurile la care sunt priceput?

12

Care dintre nevoile asociatiei (nevoi cunoscute pana in acest moment) imi sunt greu de indeplinit sau am o respingere fata de ele (nu ma pricep, imi este neplacut sa ma ocup, imi creeaza o stare neplacuta)?

13

Care este lucrul/situatia/momentul pe care il dezaprob cel mai mult in cadrul organizatiei? Sau care este principalul lucru care trebuie schimbat, dupa opinia mea?

14

De ce sunt aici? Ce m-a determinat sa fac parte din grup/organizatie?

15

Orice altceva as dori sa transmit, dar nu am avut cum in cadrul intrebarilor la care am raspuns mai sus.