Üdvözlöm,
Nagyon hálás lennék, ha egy-két percet tudna szánni az idejéből a kérdőív kitöltésére, mely az etika érettségim elkészítését segíti.
Gál Nóra, a monori József Attila Gimnázium 12.g osztályos tanulója