Brazil Lifestyle Camps 2024

Cześć!


Mam na imię Marcin, od dziesięciu lat regularnie wyjeżdżam do Brazylii, z mocnym naciskiem na Rio de Janerio. Od lat ośmiu organizuje tam wyjazdy nakierunkowane głównie na ludzi trenujących Brazylijskie Jiu Jitsu.

Wyjazdy od samego początku, z założenia nie miały być tylko wyjazdami treningowymi, ale również nastawionymi na zwiedzanie, doświadczanie, poznawanie ludzi i kultury. Przez wszystkie te lata zdobyłem ogromne doświadczenie organizacyjne, nauczyłem się języka, poznałem setki fantastycznych ludzi i miejsc. Brazylia to dla mnie drugi dom. 

W chwili obecnej pracuje nad tym by w 2024 pierwszy raz zabrać ze sobą ludzi, którzy nie są zainteresowani wyjazdem ze sztukami walki a nastawiają się na inne aktywności. 

Poniższa ankieta pozwoli mi uszeregować i poskładać w całość całe moje dotychczasowe pomysły, pomoże zgrać je z moim doświadczeniem i pomoże zmienić je w ofertę idealną.

Bardzo proszę Cię o poświęcenie mi 10 minut i uzupełnienie ankietki, bardzo bardzo bardzo mi to pomoże. Z góry dziękuję za Twój czas!


Marcin

Rozpocznij ankietę teraz