Co nám dal a vzal vir

Dobrý den,

V posledních měsících jsme museli čelit pro nás neobvyklé situaci, která ovlivnila životy všech. Rádi bychom se s Vámi podělili o naše/Vaše příběhy – jak nás období koronaviru ovlivnilo. Nicméně co je pro nás a myslíme si, že i pro Vaše kolegy, zajímavé je právě sdílení zkušeností a dopad na Vás – zaměstnance nemocnic a dalších zdravotnických zařízení. Vás totiž ovlivnila epidemie koronaviru nejvíce, a to jak v pracovním, ale jistě i osobním životě. Jak na celou a poměrně náročnou dobu díváte zpětně, se Vás ptáme v tomto dotazníku.

Předem děkujeme za vyplnění a přejeme Vám úspěšný den.

S pozdravem

Tým PVD

Jak Vás ovlivnila epidemie COVID-19 na profesní úrovni?
Povinná odpověď

Zbývá 1500 znaků

Jaké změny jste zaregistrovali na Vašem pracovišti?
Povinná odpověď

Zbývá 1500 znaků

Co Vám epidemie COVID-19 a s tím související opatření vzala a co naopak příznivého přinesla?
Povinná odpověď

Zbývá 1500 znaků

Vaše odpovědi budou uveřejněny formou článku na webu MKN-Kódování, jelikož bychom je rádi sdíleli s kolegy z ostatních zařízení. Věříme, že jiné pohledy a zkušenosti nám všem jak v pracovním, tak osobním rozvoji mohou pomoci a čtenáře zaujmou.

Odesláním dotazníku souhlasíte s uveřejněným Vašich odpovědí. Samozřejmě je možno Vaše odpovědi uveřejnit anonymně, nicméně na tomto průzkumu je mimo jiné zajímavé sledovat rozdíly mezi jednotlivými zařízení během fungování v tomto období koronaviru. Z tohoto důvodu bychom rádi uvedli u Vašich odpovědí Vaše jméno a zařízení, ve kterém pracujete. Děkujeme.

Vaše jméno, příjmení a zařízení, ve kterém pracujete
Povinná odpověď

Zbývá 50 znaků

Přejete si, aby u Vašich odpovědí bylo uvedeno: