.
befostam, de csak azért mert
Tisztelt
igen
Adományozok 14000 robuxot!
Biztosított
Survio
megtaláltam a lil peep reboot kártyát
1
hol van dezső bence
de tényleg
2
ha azt mondanám hogy
AKKOR MI?!
megverném.
bevinném egy sikátorba és kötött fogásba szétroncsolnám a belső combját.
fortnit 1v1
kisé - man in black
3
mennyire vok hot
mond meg most
Osszon el 100 pontok
igen
0
0
100
elvinném a gardenbe
0
0
100
fess fiatalnber cigány
0
0
100
csúnya öld meg magad
0
0
100
4
mi volt előbb
tudni akarom mert nem tudom
-
én
-
anya
-
tót balázs
Ok
5
encigany lakhelye nyáron
Válasszon egy választ
kosárpalánk
az a kerek dolog amibe a kosárlasztit dobálja lebron jáms
nagyon szép ház melletti kosárpalánk.
6
sebestyén balázs szeksz
igen
7
hol van basz tamás
eskü nem tudom
8
ybr we cook in up
escort baby szereti a zeném
belém szerelmes
rajtam nike és éjfél után kék úgy hív
hogy man in black
bro nem látod tisztán ez egy tele bag, elfeledlek
nem szeretem a szereket csak natúr amit tekerek
Küldés