.
Breeding Cattle Team Building 2019
Üdvözlöm,
Kérem szánjon néhány percet az idejéből az alábbi kérdőív kitöltésére.
Kérdőív elindítása
Biztosított
Survio
1
Mindenki benne lenne egy csapatépítő élményfestésbe és az azt követő vacsorára?*
Válasszon egy választ
Igeeeen! :)
Sajnos nem érek rá! :(
Nanáááá mikor megyünk?!
2
Bemutatnám a Csapatépítő egyik helyszínét! YourArt Stúdió és Iroda1036 Budapest, Lajos utca 78. 6. emelet
Válasszon egy választ
A nagy munka közben! :)
És amikor Mindenki megkapja ajándékba a saját képét! Papírszatyrot adnak hozzá.
3
Az Élményfestő súdió honlapja, https://yourart.hu/festes/, kérlek nézz körül a dátumoknál (Időpont foglalás) és katt a képre, majd jelezd felém melyik kép tetszett! (több is szóba jöhet) Maximum 5/3-as képek közül válogassunk és a cél, hogy mindenki egyformát készítsen! Így lesz mókás az egész összkép!*
4
A festésre szánt idő kb. 3 -3,5 óra. Gyertek és válasszunk egy közös pénteki napot amely mindannyiunk számára jó! :-) A kezdés: 13 órára tehető. (Sajnos későbbi időpont nem megvalósítható a fix látogatók miatt)*
Válasszon egy vagy több választ
Június 7.
Június 14.
Június 21.
Június 28.
Július 5.
Július 12.
5
És most jöjjön aminek jönnie kell, mindenki kedvet kapott utána egy közös vacsorára?*
Válasszon egy választ
Igeeeen!
Már megyek haza, de nektek jó szórakozást kívánok! Majd máskor.
Nanáááá! :)
6
Ugye ti is valami nagyon jót akartok enni egy igazán jó helyen? Döntsük el együtt melyik legyen?
Válasszon egy választ
Déryné Budapest - http://bistroderyne.com/
Kandalló Kézműves Pub - http://kandallopub.hu/etlap/
Vak Varjú - http://vakvarju.com/
TG Italiano - http://tomgeorge.hu VAGY Trattoria Pomo D'Oro http://pomodorobudapest.com/
Tokio - http://tokiobudapest.com/
Egyéb ötlet?
7
Egy kis segítség képekkel
Válasszon egy választ
Pomo D'Oro
Tokio
Kandalló Kézműves
TG Italiano
Vak Varjú
8
Részlet kérdés: A bejutásra (ha lehet) kérjünk e kisbuszt?
Válasszon egy választ
Igen, jó lenne!
Nem, én nem merem megkérdezni.
Hagyjuk, megoldjuk osztályon belül.
9
És nem a legutolsó sorban, köszönöm a figyelmet!Ha május 31-ig el tudnánk dönteni közösen mit szeretnénk, lehetne foglalni! Mit gondolsz lesz rá időd?
Válasszon egy választ
Igen, megpróbálom még a héten kitölteni, már nagyon várom!
Ahogy lesz időm vele foglalkozni, de 31-ig visszajelzek mindenképp!
Nagyon el vagyok havazva, majd a többiek ahogy döntenek az nekem is jó!
Folytatás
Küldés