Kedves Vendégeim!
Azért hoztam létre ezt a kérdőívet, hogy be tudjatok számolni arról, amivel elégedettek vagytok, és arról is, amivel nem.
Kíváncsian várom őszinte válaszaitokat, természetesen NÉV NÉLKÜL, hogy megbizonyosodjak arról, miben fejlődjek, mit tehetek másképp, jobban.
Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket,
Vigyázzatok magatokra!
puszi
Brigi