.

Posiedzenie Komitetu ds. Technologii wodorowych i magazynowania energii PSNM

Szanowny Panie / Szanowna Pani, prosimy o poświęcenie kilku minut na wypełnienie poniższej ankiety.

Zabezpieczony
1

Szanowni Państwo, kolejne posiedzenie Komitetu ds. Technologii Wodorowych i Magazynowania Energii planowane jest na lipiec br. Spotkanie odbędzie się w formule stacjonarnej. Tematem przewodnim posiedzenia będzie rozdział 4. powstającego raportu dotyczącego wykorzystania technologii wodorowych w transporcie, a dokładniej — zastosowanie wodoru w transporcie ciężkim. Z uwagi na okres urlopowy, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety, która pozwoli nam ustalić najbardziej optymalny termin spotkania. Uprzejmie prosimy o wskazanie terminu lub terminów, które byłyby dla Państwa najdogodniejsze. Pozdrawiam, Aleksandra Leszczyńska-Ociepa

Wybierz jedną lub więcej odpowiedzi