.

Tényleg ennyire mások vagyunk?

Kedves leendő kutatási alanyom! A Szegedi Tudományegyetem Anglisztika szakos végzős hallgatója vagyok. Mint a legtöbb embert, engem is érdekel a nemek közötti különbségek mibenléte, ezen belül is a nyelvhasználati különbségeket szeretném közelebbről vizsgálni a szakdolgozatomban. Ennek kutatásához szeretném kérni az Ön segítségét!

Biztosított
1

Az Ön neme

Válasszon egy vagy több választ
2

Életkora

Válasszon egy vagy több választ
3

Legmagasabb iskolai végzettsége

Válasszon egy vagy több választ
4

Az Ön anyanyelve

5

Hány idegen nyelven beszél?

6

Ha legalább egy idegen nyelven beszél, milyen szintű tudással rendelkezik? (kezdő, alapfokú, középfokú, felsőfokú, anyanyelvi szintű)

7

Mi jellemzi beszádmódját az Ön véleménye szerint?

0
Sokat beszélek
Keveset beszélek
0
Választékosan beszélek
Egyszerűen fejezem ki magam
0
Udvariasan beszélek
Trágár kifejezéseket használok
0
Gyorsan beszélek
Lassan beszélek
0
Hangosan beszélek
Halkan beszélek
0
Gesztikulálva beszélek
Nem használok nagy gesztusokat
0
Őszinte vagyok
Gyakran füllentek/hazudok
8

Mi az Ön kedvenc témája egy beszélgetés során? (több válasz is adható)

Válasszon egy vagy több választ