Upozornění: Je zobrazen náhled na dotazník, ve kterém nedochází k ukládání dat. Pokud chcete dotazník vyplnit, klikněte zde.

VÝVAR /Konference divadelního pohybu a tance/ s polévkou

Sběr odpovědí byl ukončen.

Dobrý den,

tento dotazník slouží k registraci a potvrzení své účasti na Vývar / Konference divadelního pohybu a tance/ s polévkou, 7. listopadu v divadle BuranTeatr, Kounicova 20, Brno.

Program konference:

17:00 - prezentace headliners (10 minut/pozvaný host) a registrovaných subjektů (prezentace 5 minut v rámci Open Mic) z prostředí pohybového divadla, performance a tance (umělecké soubory a skupiny, umělecké a produkční platformy, umělci...)

18:30 - networking s polévkou

19:30 - repríza LO.VE! (inscenace Motion Hub & BuranTeatr Coproduction, premiéry: 25. a 26. října 2019 v BuranTeatr) a moderovaná diskuse na téma vycházející z témat prezentací nebo zkušeností v tvorbě 4 headlinerů a ze shlédnutého představení

Více informací o headliners, o tématu diskuse a doplňující informace o průběhu konference budeme průběžně doplňovat v programu divadla BuranTeatr a zasílat Vám osobně na kontakt uvedený v dotazníku.

Za vyplnění dotazníku děkujeme a těšíme se na Vás!

BuranTeatr

Konference se zúčastním jako...
Povinná odpověď

Máte zájem o 5 minutovou prezentaci svého projektu, činnosti v rámci Open Mic?
Povinná odpověď

Pokud ano, napište nám název a stručnou anotaci Vaší prezentace.

Zbývá 1500 znaků

Máte zájem o polévku (20 - 30 Kč; vegan bezlepkový vývar) v rámci času stráveného pro networking?
Povinná odpověď

Máte zájem zakoupit si zvýhodněné vstupné a vidět reprízu nové inscenace LO.VE! v koprodukci Motion Hub a BuranTeatr?
Povinná odpověď

Máte zájem zúčastnit se moderované diskuse s headliners a tvůrci inscenace LO.VE!?
Povinná odpověď

Prosíme o vyplnění Vašich kontaktních údajů (jméno, název spolku, organizace, platformy, Váš e-mail). Budete informováni o zařazení mezi prezentující subjekty v rámci Open Mic. Stejně Vám zašleme seznam zúčastněných a prezentujících subjektů a také přesné informace před konáním VÝVARu / Konference divadelního pohybu a tance/ s polévkou.
Povinná odpověď

Zbývá 1500 znaků

Souhlasím se zařazením do seznamu zúčastněných na konferenci nebo do seznamu prezentujících subjektů v rámci Open Mic a se zpracováním svých kontaktních údajů, které jsem uvedl/a.
Povinná odpověď

Přeju si v budoucnu dostávat informační mail o probíhajících událostech v oblasti pohybového divadla, performance a tance v BuranTeatr.
Povinná odpověď