Szanowni Państwo,
Nazywam się Dawid Olszewski i jestem studentem drugiego roku studiów
magisterskich w Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu na kierunku
„Bezpieczeństwo narodowe”. Aktualnie prowadzę badania naukowe związane z
pracą dyplomową na temat: „Epidemia COVID-19 a bezpieczeństwo zdrowotne
mieszkańców powiatu słupeckiego”. Jednym z elementów tych badań jest sondaż
diagnostyczny, który zamierzam przeprowadzić przy pomocy poniższego
kwestionariusza ankiety. Ankieta jest całkowicie anonimowa, a pozyskany materiał
zostanie wykorzystane wyłącznie na potrzeby mojej pracy magisterskiej. Przy
poszczególnych pytaniach proszę wybraną odpowiedź (lub odpowiedzi jeśli jest tak
wskazane) zaznaczyć znakiem „X”
Proszę o udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania zgodnie ze swoją
wiedzą i opinią. Bardzo dziękuję za pomoc i poświęcony czas.
Z poważaniem
Dawid Olszewski.