Jó napot!
Kalmár Réka vagyok és a szakdolgozatom témája a Four Seasons Hotel Rendezvényei. Abban szeretném kérni a segítségét, hogy ha volt már a Hotelben rendezvényen véleményezze az adot kérdések alapján.
Ha még nem volt a Hotelben rendezvényen, akkor pedig milyennek képzelné el, miket várna el, milyen színvonalú rendezvényre tudna gondolni. Ezekre is kérdéseket tettem fel, hogy megkönnyítsem a dolgát.
Ha még nem volt rendezvényen akkor az első kérdés után a 11-esnél folytassa!
Előre is köszönöm a válaszait és hálás vagyok a segítségéért!