.

6. kerületi vezetőknek szánt feltöltő hétvége újragondolása - avagy reform magvető 2021

Sziasztok Kedves Hatkeres Vezetők!


Szeretnénk idén újraindítani a korábbi években magvetőként futó programot.

Ezt a hétvégét jópár éve azért találta ki a kerület vezetése, hogy legyen lehetősége a vezetőknek is az aktív kikapcsolódásra, és az egymással (nem-vezetőként) való önfeledt találkozásra.

Az első Magvető Magyarhertelenden került megrendezésre, így kapta ezt a csodás "MAGyarhertelendi VEzető Találkozó Ővalami" nevet.

A kezdeti sikerek után a program azonban kissé hanyatlani kezdett, sőt talán elvesztette eredeti célját, így idén kicsit újragondolva szeretnénk újraindítani és újra fellendíteni, ezt az alapvetően amúgy király programot.

Ebben az újragondolásban tudsz nekünk óriásit segíteni ennek a kérdőívnek a kitöltésével!

Ezt előre is köszönjük neked:

A "reform magvető" szervező csapata

Biztosított
1

Hogy hívnak? (nem kötelező)

2

Hány éves vagy?

3

Melyik csapatba tartozol?

4

Melyik korosztályba tartozol?

Válasszon egy választ
5

Melyi évben végeztél ŐVK-t? (ha nem végeztél, hagyd szabadon)

6

Melyik évben végeztél STK-t? (ha nem végeztél, hagyd szabadon)

7

Tudod, hogy mi az a Magvető?

Válasszon egy választ
8

Ha az előző kérdésre igennel válaszoltál, kérlek írd le, milyen érzések és gondolatok jönnek fel benned ezzel kapcsolatban!

9

Szerinted mi legyen a program neve?

Válasszon egy választ
10

Ha az előző kérdésben az első opciót választottad, kérlek felelősséged teljes tudatában nyilatkozz a következő állításról! (kérlek az állítást hangosan olvasd fel magadnak)

"Vállalom, hogy a Magvető program és a neve kapcsán kialakult negatív sztereotípiák leépítésén fogok dolgozni!"
11

Mivel hogy a fenti kérdésben a második opciót választottam, így kötelező jelleggel a következő névjavaslatot küldöm be a névpályázatra:

Ezt az oldalt kérlek csak akkor töltsd ki, ha az első kérdésre igen a válaszod. A másik esetben csak ugord át az oldalt!

12

Voltál már Magvetőn?

Válasszon egy választ
13

Melyik év(ek)ben voltál?

14

Ha igen, kérlek jelöld be, mi az érzésed a programmal kapcsolatban?

(1-től 10-es skálán mennyire élvezted a korábbi években?)
15

Írd le, szerinted mi működött a korábbi években!

16

Ide pedig azt, hogy mi az, ami viszont nem működött, vagy hiányzott, vagy a gyengéje volt a programnak!

17

Kérlek tedd sorrendbe, hogy az alábbiak közül mi miatt jönnél legfőképp a hétvégére?

Változtassa meg a sorrendet az Ön preferenciája szerint (1. - legfontosabb, utolsó - legkevésbé fontos)
18

Kérlek jelöld be, hogy milyen arányban legyen kötött és szabad program

Osszon el 100 százalék
Szabad idő
0
0
100
Kötött program
0
0
100
19

Ha van a hétvégének tematikája, az

Válasszon egy választ
20

Ezeken a programokon vennék részt legszívesebben:

Ha jófej vagy, legalább 3-at írsz :)
21

Ezekre a programokra semmiképp nem mennék:

22

Idén melyik hétvége lenne neked jobb?

Ha érint, ne felejtsd el: - az első opció péntekén lesz a Lajosnak a szalagavató aftere. - a második opció, a halottak napi hosszúhétvége.
23

"Bármi egyéb óhaj, sóhaj, panasz?" ;)