Sziasztok Kedves Hatkeres Vezetők!
Szeretnénk idén újraindítani a korábbi években magvetőként futó programot.
Ezt a hétvégét jópár éve azért találta ki a kerület vezetése, hogy legyen lehetősége a vezetőknek is az aktív kikapcsolódásra, és az egymással (nem-vezetőként) való önfeledt találkozásra.
Az első Magvető Magyarhertelenden került megrendezésre, így kapta ezt a csodás "MAGyarhertelendi VEzető Találkozó Ővalami" nevet.
A kezdeti sikerek után a program azonban kissé hanyatlani kezdett, sőt talán elvesztette eredeti célját, így idén kicsit újragondolva szeretnénk újraindítani és újra fellendíteni, ezt az alapvetően amúgy király programot.
Ebben az újragondolásban tudsz nekünk óriásit segíteni ennek a kérdőívnek a kitöltésével!
Ezt előre is köszönjük neked:
A "reform magvető" szervező csapata