.

Röplabda szakosztály

Sziasztok!

A messengeren könnyebben elvesznek a válaszok, itt viszont gyorsabban, egyszerűbben tudtok visszajelzést adni. :)

Biztosított
1

Legyen edzés ősszel?

október 1 - december 6.
2

Ha IGEN, akkor melyik nap lenne jó?

több választ is jelölhetsz
3

Ha IGEN, akkor milyen idősávban?

Válasszon egy vagy több választ
4

Ha IGEN, akkor az alábbi lehetőségek közül melyik helyszín lenne alkalmas számodra?

Kérlek, hogy több lehetőséget jelölj be, mert még nincs fix helyszín.
5

Legyen ősszel is edző?

Válasszon egy választ
6

Ha IGEN, akkor változtatnál valamit az edzés felépítésén?

7

Ha IGEN, akkor miben fejlődnél?

8

Ha szeretnél versenyeken is játszani, akkor előreláthatólag melyik játékokon tudnál részt venni?

Helyszín: LUDOVIKA
9

Legyen csapatépítő? :)

Csak akkor válaszolj ha IGEN :)
10

Ha valamit kihagytam, vagy csak szeretnél üzenni nekem :)