Upozornění: Je zobrazen náhled na dotazník, ve kterém nedochází k ukládání dat. Pokud chcete dotazník vyplnit, klikněte zde.

Bezbariérový přístup v hotelu

Sběr odpovědí byl ukončen.

Vážená paní, Vážený pane,

jmenuji se Soňa Růžičková a jsem studentkou 3. ročníku oboru Hotelnictví na Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné, Slezské univerzity v Opavě. Tématem mé bakalářské práce je Návrh metodiky bezbariérového přístupu v hotelu.

V rámci této práce provádím průzkum mezi handicapovanými lidmi, především mezi lidmi s omezenou schopností pohybu. Proto jsem Vás chtěla požádat o vyplnění tohoto dotazníku, díky kterému se pokusím navrhnout lepší vybavení hotelů a zlepšení služeb pro handicapované.

Předem Vám děkuji za Vaši ochotu a pomoc.

Jaké je Vaše pohybové omezení?
Povinná odpověď

Které ubytovací zařízení preferujete?
Povinná odpověď

Kolikrát za rok využíváte ubytování v hotelu?
Povinná odpověď

Jakým způsobem si rezervujete ubytování?
Povinná odpověď

Pomocí čeho zjišťujete, zda je daný hotel bezbariérový?
Povinná odpověď

Setkali jste se s tím, že hotel tvrdil, že je bezbariérový, ale po příjezdu jste měli problém se v tomto hotelu pohybovat bez zábran?

Bylo u hotelu na parkovišti vyhrazené místo pro parkování vozíčkáře?

Mělo toto parkovací místo opravdu snadný přístup do hotelu? (blízko vchodu, případně výtahu, rampy,...)

Stalo se Vám někdy, že v bezbariérovém pokoji, ve kterém jste byl ubytován, nebyly prvky nutné pro Vaše pohodlí? (špatný přístup ke skříním, málo madel, vypínače příliš vysoko, úzké dveře do koupelny, celkové vybavení koupelny...)

V případě, že jste se setkal se špatně zařízeným bezbariérovým pokojem, vypište prosím alespoň několik nedostatků, které Vám bránily při Vašem pohybu po pokoji.

Zbývá 1500 znaků

Existují vyhlášky, které určují, co musí daný objekt splňovat, aby byl bezbariérový. Jsou to však pouze základní podmínky. Je něco, co byste v hotelu uvítali pro zpříjemnění Vašeho pobytu, ale většinou to tam chybí?

Pokud jste v předchozí otázce odpověděli ano, vypište prosím několik věcí, které byste v hotelu uvítali (může se jednat i o poskytované služby, ne jen o vybavení)

Zbývá 1500 znaků

Měli jste v hotelu nejen ubytování, ale i stravování? Byl na Váš handicap brán zřetel? (připravený stůl bez židlí; případně se Vás zaměstnanci zeptali, kde chcete sedět a židli odsunuli)

Pokud Vaše stravování v hotelu probíhalo formou nabídkových stolů, dosáhli jste na vše, co bylo v nabídce?

Ohodnoťte prosím úroveň ubytování v České republice pro handicapované:
Povinná odpověď

0/5

Ohodnoťte prosím úroveň stravování v České republice pro handicapované:
Povinná odpověď

0/5

Jste
Povinná odpověď

Váš věk je
Povinná odpověď