Kedves Kitöltő,
Burus Klaudia vagyok az ELTE Emberi Erőforrások tanácsadó mesterszak elsőéves hallgatója. A kérdőív a közösségi média használati szokásait és a FOMO tüneteit vizsgálja.
FOMO: az angol „Fear of Missing Out” kifejezés betűiből tevődik össze, egy mozaikszó, ami magyarul nagyjából annyit tesz „félelem attól, hogy lemaradunk vagy kimaradunk”, ezért állandó kommunikációs felkészültségben élünk: rettegünk attól, hogy a közösségi oldalak nélkül lemaradunk valami fontos eseményről vagy hírről, ezért folyamatosan ellenőrzik a legfrissebb történéseket
Ismerős az érzés, vagy ismersz olyat, aki FOMO-szindrómában szenved? Függőnek érzed magad, vagy szerinted sok embert bekebelez az online világ? Ha 15-25 év közötti fiatal vagy, akkor kérlek szánj 5 percet a kitöltésére. A kérdőív teljesen anonim, egy mini közvéleménykutatáshoz szükséges.
Csak őszintén :)
Segítséged köszönöm!