.

Csoportos óra (mozgás, egészség, fittség)

Sziasztok, igényfelmérés szintjén kérdezem, hogy esetleg lenne-e igény csoportos órára? (Én tartanám 2-8 fős csoportra gondoltam, gyógytornász-manuálterapeutaként, csoportos fitnesz oktatóként, humánkineziológusként és még rengeteg egyéb posztgraduális képzéssel is rendelkezem). Helyszín: ha találunk olyan időpontot, ami jó a többségnek és van üres terem: 1119,Budapest Fehérvári út 179.

Ha van erre igény akkor kérlek segíts nekem azzal, hogy itt ezt a 3 kérdésből álló kérdőívet kitöltöd! Ha szeretnél többet megtudni rólam: https://physiomaximum.hu/rolam-toth-reka/

Köszi előre is!

Biztosított
1

Milyen csoportos órán vennél szívesen részt?

Válasszon egy választ
2

Milyen időpont (hány órától) lenne neked alkalmas? (napot és órát is írj kérlek!)

3

Mikortól induljon az óra?

Válasszon egy választ