Sziasztok, igényfelmérés szintjén kérdezem, hogy esetleg lenne-e igény csoportos órára? (Én tartanám 2-8 fős csoportra gondoltam, gyógytornász-manuálterapeutaként, csoportos fitnesz oktatóként, humánkineziológusként és még rengeteg egyéb posztgraduális képzéssel is rendelkezem). Helyszín: ha találunk olyan időpontot, ami jó a többségnek és van üres terem: 1119,Budapest Fehérvári út 179.
Ha van erre igény akkor kérlek segíts nekem azzal, hogy itt ezt a 3 kérdésből álló kérdőívet kitöltöd! Ha szeretnél többet megtudni rólam: https://physiomaximum.hu/rolam-toth-reka/
Köszi előre is!