.
Vánoční večírek
Dobrý den, věnujte prosím několik minut svého času vyplnění následujícího dotazníku.
Začít
Zabezpečeno
Survio
Vytvořit dotazník
Vánoční večírek na centrále
1
Uvítáte vánoční večírek na centrále?
Takový domácký večírek, každý donese nějaké občerstvení, zajistíme nějaké nápoje a sejdeme se na firmě :) Můžeme poklábosit, ochutnat cukroví a svařáky, zahrát si nějaké hry a naladit se na vánoční atmosféru :) Láká vás ta představa nebo jakou formu večírku byste uvítali? Můžeme z toho udělat takový souboj o nejchutnější cukroví nebo jednohubky :D Napište nápady, klidně se rozepište :)
2
Nebo uvítáte klasickou hospodu?
Vyberte jednu nebo více odpovědí
ano
ne
je mi to jedno
Pokračovat
Vytvořit dotazník
Vánoční večírek na centrále
3
Jak se vám večírek na centrále líbil?
Budu ráda za jakoukoli odezvu - co se líbilo, nelíbilo, co by se dalo udělat jinak, co se povedlo či nepovedlo, no prostě cokoli vás napadne :)
Odeslat
Vytvořit dotazník