Prostituce jako životní styl

Dobrý den,


jmenuji se Pavla Hájková a jsem studentkou oboru Sociální práce a sociální pedagogika na VOŠ, OA a SZŠ v Domažlicích. V současné době zpracovávám absolventskou práci s názvem Prostituce jako životní styl, ve které se zaměřuji na "profesionální" nebo také "luxusní" prostituci. 


Pro svůj dotazník hledám ženy ve věku 20-40 let s praxí delší než 2 roky, které pracují takzvaně "samy na sebe", pro výkon svého povolání mají vlastní prostory, či dochází za klienty například na hotel. Ve vašem pracovním repertoáru by se mimo sexuální služby mohlo nacházet také doprovázení klientů na různé akce, poskytování prosté společnosti při večeři, nebo nabídnutí otevřené náruče mužům, kteří chtějí jenom kousek ženské něhy a pochopení. 


Dotazník je rozdělen do čtyř okruhů. V prvním se ptám na aspekty vaší minulosti, kdy cílem je zjistit, z jakého prostředí pocházíte a jaké vlivy utvářely vaši osobnost. Druhý okruh je věnován vaší současnosti a je zaměřen čistě na profesní stránku vašeho života. Zde bych chtěla zjistit, jaká je vaše motivace k výkonu povolání, co je vlastně obsahem vaší práce, a jaký vztah ke své profesi máte. Ve třetím okruhu se setkáte s otázkami na budoucnost. Poslední soubor otázek je věnovaný rizikům vašeho povolání a jejich prevenci.


Rozsah odpovědi je limitován 1000 znaky, jak jej využijete je zcela na vás. Pokud vám nebude příjemné na některou z otázek odpovídat, samozřejmě nemusíte, nicméně budu velmi vděčná za každý náhled do vašeho soukromí, který mi umožníte. Dotazník je samozřejmě anonymní a jeho odpovědi budou dostupné pouze pracovníkům a žákům VOŠ, OA a SZŠ Domažlice.


Vaší spolupráce si velmi cením a děkuji za váš čas, který vyplňování dotazníku věnujete.

Spustit dotazník teď