Bună ziua,
Mă numesc Călimăceanu Denisa-Gabriela și sunt studentă în anul III, în cadrul Facultății de Administrație și Management Public.
Pentru finalizarea lucrării de licență realizez o cercetare privind analiza modului în care digitalizarea serviciilor publice locale contribuie la transformarea Municipiului Oltenița într-un oraș inteligent.