Kedves Kollégák!
Kérdőívem az intézmény belső kommunikációs kapcsolatait igyekszik feltárni: erősségeinket, gátló tényezőket, hibákat.
Azt gondolom, hogy mindannyiunk közös érdeke, hogy munkánk a lehető leghatékonyabban működjön és még jobb munkahelyi légkörben tudjunk együtt dolgozni.
Ez egyben a szakdolgozatom témája.
Ebben kérem szíves közreműködéseteket!
Köszönettel:
Somogyi Ildikó
intézményegység vezető